loader image
IFAT Eurasia Çevre Teknolojileri Fuarı 2023
  • 27 Mar 2023

IFAT Eurasia Çevre Teknolojileri Fuarı Türkiye'nin önde gelen çevre teknolojileri ve yönetimi fuarıdır ve iki yılda bir olmak üzere İstanbul'da düzenlenir. IFAT Eurasia Çevre Teknolojileri Fuarı aynı zamanda Almanya’da da iki yılda bir olmak üzere Münih’de yer almaktadır. IFAT Eurasia fuarına katılan yerli ve yabancı firmalar, katı atık yönetimi, geri dönüşüm, su ve atık su yönetimi, hava kirliliği kontrolü, alternatif enerji kaynakları ve yenilenebilir enerji gibi çevre teknolojileri alanlarındaki son yenilikleri ve gelişmeleri sergilerler. Ayrıca, IFAT Eurasia kapsamında gerçekleştirilen seminer, panel ve atölye çalışmaları sayesinde sektördeki son trendler ve yenilikler hakkında bilgi edinmek mümkündür. Biz de Biz de SMSTORK olarak 27-29 Nisan tarihlerinde IFAT Eurasia 2023 fuarında yer alacağız!

İlginizi Çekebilir: Endüstriyel Vana Çeşitleri

SMSTORK marka Endüstriyel Vana Çeşitlerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz.

Türkiye Çevre Teknolojileri Konusunda Hızla Gelişiyor

IFAT İstanbul fuarında ele alınacak sektörlerde Türkiye'nin başarılarından bahsedelim. Özellikle çevre teknolojileri sektörü, geri dönüşüm, atık yönetimi, su ve hava kirliliği kontrolü, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği gibi alanlarda hızla gelişmektedir. Ülke genelinde, bu alanda faaliyet gösteren birçok özel sektör şirketi ve kamu kuruluşu bulunmaktadır. Ayrıca, Türkiye'nin çevre teknolojileri sektöründe Ar-Ge çalışmalarına yatırım yapması, inovasyona açık olması, yeni teknolojilere hızla uyum sağlaması ve AB mevzuatlarına uyum sağlaması, sektörün geleceği için umut verici bir tablo çizmektedir. Sonuç olarak, IFAT Eurasia 2023 ev sahibi Türkiye çevre teknolojileri ve yönetimi alanında önemli bir potansiyele sahiptir ve bu alanda yapılan çalışmaların önemi gün geçtikçe artmaktadır.

Türkiye, çevre teknolojileri ve yönetimi alanında son yıllarda önemli gelişmeler kaydetmiştir. Özellikle, sürdürülebilir kalkınma hedefleri doğrultusunda çevreye duyarlı ve kaynakları verimli kullanan çözümlere ihtiyaç duyulması, bu alanda yapılan çalışmaların artmasına neden olmuştur.

Çevre Teknolojileri Alanında Faaliyet Gösteren Şirketler IFAT Eurasia Fuarı'nda Toplanıyor

IFAT Eurasia 2023, Türkiye'de çevre teknolojileri ve yönetimi alanında faaliyet gösteren firmaların, kamu kurumlarının ve üniversitelerin yanı sıra, yabancı firmaların da katılımıyla gerçekleşecek. Fuar, Türkiye'de çevre teknolojileri sektörünün gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenir. IFAT Eurasia , uluslararası çapta tanınan IFAT markasının bir parçasıdır ve bu nedenle dünyanın dört bir yanından ziyaretçi ve katılımcıları ağırlar.

IFAT Eurasia TÜRKİYE, Türkiye'deki çevre teknolojileri sektörünün önde gelen etkinliklerinden biridir ve her yıl binlerce ziyaretçi tarafından ziyaret edilir. Bu ziyaretçiler arasında, kamu kurumlarının temsilcileri, özel sektör temsilcileri, üniversite öğretim üyeleri, araştırmacılar ve öğrenciler yer almaktadır. Fuar, çevre teknolojileri alanında iş birliği ve ticari fırsatlar yaratmak için bir platform sağlar ve sektördeki yeniliklerin ve gelişmelerin paylaşılmasına olanak tanır.

İlginizi Çekebilir: Tork Patlaç Valf Çeşitleri

TORK Marka Patlaç Valfler Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın, Katalogları İnceleyin.

IFAT EURASIA 2023 Çevre Konularını Bir Bütün Olarak Ele Alıyor

IFAT Eurasia 2023, 27-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul Tüyap Sergi ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan bir fuar. Fuar kapsamında su eldesi ve arıtımı, su ve atıksu arıtımı, su dağıtımı ve kanalizasyon, taşkın önleme ve su havzaları koruma/kontrol, atık yönetimi ve geri dönüşüm, atıktan enerji eldesi, kentsel çevre temizlik araçları ve ekipmanları, toprak, hava ve gürültü kirliliği kontrolü, ölçme, kontrol ve laboratuvar teknolojileri, hizmetler, kaza önleme, iş güvenliği ve risk yönetimi, bilim, araştırma ve teknoloji transferi gibi konular yer alacak.

IFAT Eurasia fuarı, atık ve su yönetimi konularında faaliyet gösteren firmaların yeni ürün ve hizmetlerini sergileyeceği, bu alanda faaliyet gösteren profesyonellerin bir araya geleceği bir platform sağlayacak. Fuar, atık ve su yönetimi konularında sektördeki son gelişmeleri takip etmek isteyen kişilere de faydalı olacak. IFAT Eurasia fuarında değinilecek konulardan olan toprak, hava ve gürültü kirliliği kontrolü, ölçme, kontrol ve laboratuvar teknolojileri gibi konulara ek olarak, fuar, çevre teknolojileri alanındaki yenilikleri de tanıtacak.