loader image
ADIPEC 2023: Petrol ve Gaz Endüstrisinde Yenilikler
  • 18 Apr 2023

Abu Dhabi Uluslararası Petrol Fuarı ve Konferansı (ADIPEC) petrol ve gaz endüstrisindeki en büyük ve en etkili etkinliklerden biridir. Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri'nde her yıl düzenlenir ve dünya çapındaki uzmanlar, endüstri liderleri, hükümet yetkilileri ve profesyonelleri bir araya getirerek sektörün karşı karşıya kaldığı son trendleri ve zorlukları tartışır. Biz de SMSTORK olarak 2023 yılında ADIPEC Fuarında yer alıyoruz!

ADIPEC 2023’te Sektör Buluşmaları

ADIPEC 2023, petrol ve gaz endüstrisinin en büyük etkinliklerinden biri olarak, dünya çapındaki sektör profesyonelleri ve hükümet yetkililerini bir araya getirerek sektörün önemli konularını tartışmak için ideal bir platform sağlıyor. Etkinlik son olarak 2021 yılında Kasım ayında gerçekleştirildi ve COVID-19 pandemisi nedeniyle dijital olarak düzenlendi. Bu yılki etkinlik, sürdürülebilirliğin yanı sıra sıfır karbon hedefleri, hidrojen yakıtı, veri analizi, bulut teknolojisi, siber güvenlik ve dijital dönüşüm gibi konuları ele alan bir dizi panel, konuşma ve atölye çalışması sunacak. Ayrıca, yeni başlatılan ADIPEC Energy Dialogue serisi, küresel enerji endüstrisini etkileyen önemli konuları tartışmak üzere dünya çapındaki liderleri bir araya getirecek.

SMSTORK | Adipec 2023 Fuarı

Yıllar boyunca, ADIPEC, networking, bilgi paylaşımı ve iş fırsatları için önemli bir platform olarak kendini tanımlamıştır. Etkinlik, 2.000'den fazla şirketin en son ürünlerini, hizmetlerini ve teknolojilerini sergileyen bir fuar, ayrıca sektörle ilgili geniş bir yelpazede konuları ele alan anahtar konuşmacılar, panel tartışmaları ve teknik oturumlar sunan bir konferans içerir.

ADIPEC 2023 etkinlik broşürüne buradan ulaşabilir ve biletler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

ADIPEC’te 155 Bin’den Fazla Katılımcı

ADIPEC'in önceki organizasyonlarında biri 2019 yılında düzenlendi ve 135 ülkeden 155.000'den fazla katılımcı, 2.200 fuar şirketi ve 43 NOC ve IOC katıldı. Etkinlik, dijital dönüşüm, sürdürülebilirlik, yenilik ve enerji geçişi gibi konuları ele alan 160'tan fazla konferans oturumuna ev sahipliği yaptı. Etkinlik ayrıca, CEO'lar, bakanlar ve endüstri liderleri de dahil olmak üzere 1.000'den fazla uzman konuşmacıyı ağırladı, en son trendler ve sektörle ilgili zorluklar hakkında görüşlerini ve deneyimlerini paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Nükleer Santraller Fuarı ve Zirvesi (NPPES) 2023

ADIPEC Workshoplar ile Katılımcılarını Ağırlıyor

Konferansın yanı sıra, ADIPEC katılımcılara becerilerini ve bilgilerini geliştirme fırsatı sunan bir dizi atölye ve eğitim oturumu da sunmaktadır. Bu atölyeler, yukarı akış ve aşağı akış operasyonları, dijital dönüşüm ve liderlik gibi geniş bir yelpazede konuları ele alır.

ADIPEC ayrıca, endüstrinin en iyi uygulamalarını ve başarılarını tanıyan bir dizi ödül törenine ev sahipliği yapmaktadır. Bu ödüller arasında, sekiz kategoride petrol ve gaz endüstrisinde mükemmelliği kutlayan ADIPEC Ödülleri ve sektörde kariyer yapmaları için gençleri teşvik eden Genç ADIPEC Ödülleri yer almaktadır.

Sonuç olarak, petrol ve gaz endüstrisinde çalışan herkes için temel bir etkinlik olan ADIPEC, sektörden insanlarla tanışmak, bilgi paylaşımı ve iş fırsatları için bir platform sağlar. Geniş kapsamlı sergi, konferans, atölyeler ve ödül törenleri ile ADIPEC, sektörün son trendlerini ve zorluklarını yansıtan kapsamlı bir deneyim sunar.

İlginizi Çekebilir: Hücresel İmalat Nedir?