loader image
Nükleer Santraller Fuarı ve Zirvesi (NPPES) 2023
  • 11 Apr 2023

Nükleer Enerji Santralleri Fuarı ve Zirvesi 21-22 Haziran'da İstanbulda! İstanbul iş, kültür ve sanatın merkezi olduğu için Nükleer Enerji Santralleri Sergisi ve Zirvesi (NPPES) için mükemmel bir yer. 21 ve 22 Haziran tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan NPPES nükleer endüstrisinden birçok konuşmacının katılacağı kapsamlı bir etkinlik olacak. Biz de SMSTORK olarak 2023 yılında NPPES alanında yer alıyoruz! Etkinlik, 1996'dan beri üstün hizmet sunan İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda (ICEC) gerçekleştirilecek.

İlginizi Çekebilir: WIN Eurasia 2023 Fuarı: Türkiye'nin En Büyük Endüstriyel Ticaret Fuarı

NPPES 2023’te Nükleer Sektöründen Projeler ve Çözümler Konuşuluyor

NPPES 2023, Türkiye'nin patlayan nükleer enerji sektöründeki en son gelişmeleri öğrenmek için mükemmel bir fırsat. Katılımcılar, en son NPP projeleri, planları, ürünleri ve çözümleri keşfedecekler, bu nedenle nükleer enerji sektörüne ilgi duyan herkes için ideal bir etkinlik. Katılımcılar ayrıca yerli ve uluslararası şirketlerden üst düzey yöneticilere yaklaşma ve endüstri meslektaşlarıyla bağlantı kurma fırsatına sahip olacakları geniş bir ağ oluşturabilirler.

2023 Nükleer Enerji Santralleri Fuarı ve Zirvesi

Nükleer Sektöründen İş İnsanları ile Networking

2023 Nükleer Enerji Santralleri Fuarı ve Zirvesi, elektrik dağıtım şirketleri, bağımsız enerji üreticileri, mühendislik ve inşaat şirketleri, lisanslama uzmanları, finansman şirketleri, hükümet yetkilileri, ekipman tedarikçileri, avukatlar, danışmanlar, nükleer yatırımlara ilgi duyan Türk şirketleri, birlik ve ticaret odası temsilcileri, araştırma ve geliştirme şirketleri, mühendislik ve inşaat şirketlerinden yöneticiler, nükleer enerji ekipman ve hizmet tedarikçileri, finansal ve yatırım kurumları için enerji ekonomistleri ve analistleri gibi çeşitli katılımcıları çekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Akış Şalteri Nedir?

Sektörden Önemli İnsanların Konuşmalarıyla Donatılmış Bir Program

NPPES 2023 zirvesi programı, katılımcılara değerli görüşler ve ağ oluşturma fırsatları sunmak için tasarlanmıştır. Açılış oturumu, protokol konuşmalarını içerecek ve ardından Assytem'in Uluslararası Enerji Yeni İnşaat ve Orta Doğu Orta Asya Bölgesi Başkan Yardımcısı Guillaume Puravet'in anahtar konuşması yer alacak. Katılımcılar, nükleer enerji santrali inşaatında modern trendler ve deneyimler hakkında bilgi edinmeyi ve Novovoronezh NPP'nin sanal teknik turuna katılmayı bekleyebilirler. Ayrıca, nükleer altyapı geliştirme ve düzenleyici rejimler hakkında tartışmalar ve Akkuyu NPP projesinin inşaat durumu güncellemeleri de olacak. Diğer konular arasında modern teknolojilerin NPP inşaat zamanlaması ve maliyeti üzerindeki etkisi, SMR ve MMR geliştirme faaliyetleri ve Akkuyu NPP projesinin genel yüklenicisi için Türk sektörü yer alacaktır. Son olarak, İspanya'nın nükleer uzmanlık oturumu sergileme alanında gerçekleşecektir.

İlginizi Çekebilir: Tüm SMSTORK Marka Ürünlerimizi İnceleyebilir, Kataloglarını İndirebilirsiniz!

Böylelikle 2023 NPPES, Türkiye'nin nükleer endüstrisine dair görüş kazanmanın heyecan verici bir fırsatıdır ve endüstri meslektaşlarıyla bağlantı kurmanıza olanak sağlar. Etkinliğin konumu, İstanbul'un iş, kültür ve sanat dünyasının merkezinde olması da ek bir avantajdır. ICEC, modern tesisleri ve mükemmel konumuyla olağanüstü bir mekandır ve katılımcılara unutulmaz bir deneyim sunar.