loader image
TORK’a WIN Eurasia’nın 30. Yılında Özel Plaket
  • 24 Jun 2024

Haziran ayında iki önemli uluslararası fuara katılarak yenilikçi çözümlerimizi sergiledik.

5-8 Haziran tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen WIN Eurasia Fuarı’nda yerimizi aldık. Bu yıl 30. Yılını kutlayan WIN Eurasia, sektördeki en önemli etkinliklerden biri olma özelliğini taşıyor. Fuara 25 yıldır katılan firmalara gala gecesinde plaket verildi ve plaket alan 5 firmadan biri de TORK oldu. Bu onurlandırma, yıllardır süregelen kararlılığımızın ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın bir göstergesi olarak büyük gurur kaynağımız oldu.

TORK’a WIN Eurasia’nın 30. Yılında Özel Plaket

Ardından 10-14 Haziran tarihlerinde Almanya Frankfurt’ta düzenlenen Achema Fuarı’nda da yerimizi aldık. Achema, kimya mühendisliği ve süreç endüstrilerinin buluşma noktası olarak bilinir. TORK olarak bu prestijli fuarda, global arenadaki varlığımızı güçlendirdik ve yeni iş birlikleri için önemli adımlar attık.

TORK, teknolojik yenilikleri ve üstün hizmet anlayışıyla sektördeki konumunu her geçen gün daha da sağlamlaştırıyor. Katıldığımız bu fuarlar, dünya genelindeki müşterilerimizle buluşmak ve onların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak için büyük bir fırsat oldu.

TORK’a WIN Eurasia’nın 30. Yılında Özel Plaket

Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.