loader image
Bir Ödül de Kocaeli Sanayi Odası Sürdürülebilirlik Ödülleri'nden
  • 03 Jan 2024

Kocaeli Sanayi Odası'nın düzenlediği "Kocaeli Sanayi Odası Sürdürülebilirlik Ödülleri" organizasyonunda, SMS TORK olarak Kobi kategorisinde elde ettiğimiz 3.lük, sürdürülebilirlik misyonumuzun bir yansıması ve bizler için büyük bir gurur kaynağı oldu.

Sürdürülebilirlikte Yenilik ve Verimliliği Bir Araya Getiriyoruz!

SMS TORK olarak, sürdürülebilirlik sadece bir terim değil, iş yapış biçimimizin merkezine oturmuş bir değerdir. İş süreçlerimizi planlarken ve uygularken, sadece finansal değil, aynı zamanda çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim faktörlerini de göz önünde bulunduruyoruz. Bu çerçevede, sürdürülebilir değerlerle yenilikçi ve verimli bir geleceği şekillendirme misyonunu benimsiyoruz.

Çevreye ve Topluma Katkı, İlkemizdir!

Sürdürülebilirlik anlayışımız, çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek ve toplumumuza değer katmak üzerine kurulu. İş modellerimiz, üretim süreçlerimiz ve ürün portföyümüz, çevresel etkileri en aza indirme, toplumsal ihtiyaçlara duyarlılık ve verimli iş süreçleri prensiplerine dayanıyor.

Bir Ödül de Kocaeli Sanayi Odası Sürdürülebilirlik Ödülleri'nden

Ödül, Çabalarımızın ve İnovasyon Kültürümüzün Bir Yansıması!

Bu ödül, finansal performansımızı, dış ticaret başarılarımızı, operasyonel verimliliğimizi, insan kaynakları ve istihdam politikalarımızı, ESG (çevresel, sosyal, yönetişim) standartlarındaki yaklaşımımızı, dijitalleşme stratejimizi, araştırma-geliştirme ve inovasyon faaliyetlerimizi kapsayan 7 ana kriterde başarılarımızın bir yansımasıdır.

İlerlemeye Devam Ediyoruz!

Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz. Sürdürülebilirlik misyonumuzu daha da ileri taşıyabilmek adına, birlikte daha nice başarılara imza atmayı dört gözle bekliyoruz.

Geleceği Şekillendirmek İçin, Sürdürülebilirlik İlkesiyle Yola Devam!

Bu ödül, bizim için sadece bir sonuç değil, aynı zamanda sürdürülebilirliği iş yapış biçimimiz haline getirme çabalarımızın bir ödüllendirmesidir. Bu misyonla, geleceği sürdürülebilirlik ilkesiyle şekillendirmeye kararlı bir şekilde devam ediyoruz.

Bir Ödül de Kocaeli Sanayi Odası Sürdürülebilirlik Ödülleri'nden-2