loader image
Valve World Expo 2022 Tekrar Kapılarını Açıyor
  • 05 Nov 2022

Valve World Expo 2022 pandemi arasından sonra bu sene yine Almanya Düsseldorf’ta kapılarını açmaya hazırlanıyor. Endüstriyel vanalar için Avrupa’da alanında en büyük fuarlardan olan Valve World Expo 2022 'de Smstork olarak biz de yer alıyoruz. Dünyanın birçok ülkesinden katılımcının ve ziyaretçinin geldiği fuar bir nevi inovasyon platformu veya endüstrinin buluşma noktası diyebiliriz. Bir trend barometresi olan Valve World Expo 2022 ’de en son teknolojiler hakkında bilgi alabilir, satın alma ve karar verme yetkinliğine sahip tedarikçiler ile görüşebilir ve dünya çağında yeni pazarlara açılabilirsiniz.

29 Kasım-1 Aralık tarihlerinde bu yıl 12.kez düzenlenecek olan Valve World Expo ’da petrol ve doğal gaz, kimya endüstrisi, otomotiv, gemi, su ve atık su uygulamaları ve santral enerji teknolojileri gibi sektörlerden birçok firma yer alacaktır.

Valve World Expo 2022

Valve World Expo 2022 ’ye Katılmanız için 5 Neden

  1. Dünya Genelinde Birçok Sektöre Hitap ediyor
  2. Valve World Konferans İle Sektördeki Yenilikleri Takip Edin
  3. Dünya Çapında Yeni İş Bağlantıları Kurun
  4. Avrupa ve Dünyada Yeni Pazarlara Açılın
  5. Almanya Düsseldorf’u keşfedin

Valve World Expo 2022 de Öncelikli ilgi çeken alanlar ilk olarak valfler ve bağlantı elemanları (%78), ardından aktüatörler ve konumlayıcılar.

Dünya Genelinde Birçok Sektöre Hitap ediyor

Dünya genelinde petrol ve gaz, petrokimya ve plastiklere yapılan yatırımlar artıyor ve bu da satışların artmasına neden oluyor. Pazardaki bu talep, endüstriyel vanalar ve bağlantı parçaları endüstrisine daha fazla destek sağlıyor. Bu olumlu koşullar Valve World Expo’ya da yansıdı. En son 2018 yılında düzenlenen fuarda 40 ülkeden 650 katılımcı, endüstriyel vanalar, bağlantı parçaları ve pompalar için en son teknolojilerini, bileşenlerini ve sistemlerini gösteren 3 ila 5. Salonlarda 18.000 m2 alanda ürün ve hizmetlerini sergiledi.

Valve World Konferans İle Sektördeki Yenilikleri Takip Edin

En son 2018 yılında düzenlenen etkinlikte salon 4'teki uluslararası Valve World Konferansı'nı da içererek seyahat süresini kısalttı ve teori ile pratik arasında yakın bir entegrasyon sağladı.

Valve World Expo 2022

Dünya Çapında Yeni İş Bağlantıları Kurun

Her zaman olduğu gibi Valve World Expo 2022 yeni müşterilerle tanışmanın, mevcut iş bağlantılarını geliştirmenin, uluslararası satış ağını güçlendirmenin ve ihracat fırsatlarını artırmanın mümkün olduğu bir platform sağlayarak beklentilerini karşılıyor. Fuar, %70'den fazlası yönetici ve karar verici olan 86 ülkeden 11.800 profesyonelin ilgisini çekti. Tüm ziyaretçilerin yaklaşık %75'i Almanya dışından geldi ve etkinliğin yüksek enternasyonalizmini bir kez daha gösterdi.

Almanya nın Düsseldorf kenti, ülkenin önde gelen sanat ve kültür merkezlerinden biri olarak göze çarpıyor.

Avrupa ve Dünyada Yeni Pazarlara Açılın

Gelenlerin büyük bir kısmını vana ve armatür kullanıcıları, üreticileri ve distribütörleri oluşturdu. Fuara büyük ilgi gösterdiler. Öncelikli ilgi çeken alanlar ilk olarak valfler ve bağlantı elemanları (%78), ardından aktüatörler ve konumlayıcılar (%42), valf ve bağlantı parçalarının parçaları ve bileşenleri (%40) ve kompresörler (%7) yer aldı. Ayrıca ziyaretçilerin yaklaşık %20'si pompa üreticileriyle ilgilendi.

Almanya Düsseldorf’u keşfedin

Almanya’nın en önemli kültür sanat şehirlerinden olan Düsseldorf, Ren Nehri kıyısında kurulmuştur. Yıl içinde birçok moda ve sanayi fuarlarına ev sahipliği yapmaktadır. Kafe ve alışveriş caddeleri ile öne çıkan şehirde, şehir merkezini ve çevresini gezdikten sonra sıcak bir kafede oturarak şehrin keyfini çıkarabilirsiniz.

API Belgeli Küresel Vana larımızı, yine Varnasan markamız altında ürettiğimiz glob vana ve aktüatörlü segment vana larımızla fuarda yer alacağız. Tüm ürünlerimizi buradan inceleyin.

Yeni ürünlerimizle biz de standımızla yer alıyoruz

Her zaman olduğu gibi bu sene de Valve World Expo’da Tork markası olarak biz de yer alıyoruz. Hol:3, 3B66 no’lu Standta yeni ürün ve hizmetlerimizi sergileyeceğiz. Bu yıl ilk defa API Belgeli Küresel Vana larımızı, yine Varnasan markamız altında ürettiğimiz glob vana ve aktüatörlü segment vana larımızla fuarda yer alacağız. Tüm ürünlerimizi buradan inceleyin.