loader image
TORK Boğaziçi Savunma Sanayi Zirvesi'nde Sizlerle Buluştu!
  • 01 Feb 2024

TORK Boğaziçi Savunma Sanayi Zirvesi'nde Sizlerle Buluştu!

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından düzenlenen Boğaziçi Savunma Sanayi Zirvesi, savunma sektörünün öncü şirketlerini ve üst düzey yöneticilerini bir araya getirdi. TORK ailesi olarak bu etkinlikte yer almanın ve sizlerle buluşmanın heyecanını yaşadık.

Etkinlik süresince, savunma sanayisinin detaylarına dair keyifli sohbetler gerçekleştirdik. Üst düzey yöneticilerin deneyimlerini dinleyerek, ilgili bölüm öğrencileri, sektördeki iş imkânları hakkında bilgi edinme fırsatı buldu. Bizler de savunma sanayine yönelik katkılarımızı ve projelerimizi sizlere aktarmaktan memnuniyet duyduk.

TORK Boğaziçi Savunma Sanayi Zirvesi'nde Sizlerle Buluştu!

Dr. Yaşar Mutlu'nun etkileyici sunumu eşliğinde, TORK ‘un savunma alanındaki yenilikçi yaklaşımlarını sizlerle paylaştık. Öğrencilerle ve katılımcılarla gerçekleştirdiğimiz samimi sohbetlerde, sorularınızı yanıtlama ve doğrudan iletişim kurma fırsatı yakaladık.

Bu etkinlik, sizlerle bir araya gelerek savunma sanayisinin geleceğini konuşmak ve ortak projelerde bulunmak için değerli bir platform oldu. Katılımınız için teşekkür eder, bir sonraki etkinlikte sizleri tekrar görmek üzere sabırsızlanıyoruz!