loader image
Şubat'ta 3 Ayrı Üniversitedeydik!
  • 18 Mar 2024

Adnan Menderes Üniversitesi'nde Yalın Dönüşüm Fikirlerimizi Paylaştık!

Şubat ayında Adnan Menderes Üniversitesi'nde gerçekleşen LeanTalks Sürdürülebilir Yalın Çalıştayı'nda biz de yerimizi aldık. Sürekli İyileştirme Yöneticimiz Buğra Gürdrama, "Yalın Dönüşümü Uygulamaya Karar Vermek" konusunda bizlerin deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Yalın düşünce yapısının iş dünyasındaki önemini vurguladığımız bu etkileşim dolu çalıştayda, çeşitli sektörlerden profesyoneller, yalın lider adayları, akademisyenler ve öğrencilerle bir araya gelerek, sürekli iyileştirme üzerine bilgi alışverişinde bulunduk. Adnan Menderes Üniversitesi'nin ev sahipliği yaptığı bu etkinlikte, yalın düşünce yapısını derinlemesine benimsemek ve uygulamak için geçirdiğimiz bu ilham verici gün, iş dünyasında sürdürülebilir değer yaratmanın önemini bir kez daha ortaya koydu.

Adnan Menderes Üniversitesi LeanTalks Sürdürülebilir Yalın Çalıştayı

İTÜ Kariyer Zirvesi'nde Geleceğin Mühendisleriyle Tanıştık!

Biz, TORK olarak, İstanbul Teknik Üniversitesi'nin düzenlediği, Türkiye'nin en büyük kariyer etkinliklerinden İTÜ Kariyer Zirvesi'nde biz de varımızı gösterdik. Etkinlik sırasında, öğrencilere sektördeki deneyimlerimizi aktarma, gelecek vizyonları hakkında fikir alışverişinde bulunma ve onların iş veya staj imkanları hakkındaki sorularını yanıtlama fırsatı bulduk. İTÜ öğrencilerinin gösterdiği yoğun ilgi ve merak, bizleri son derece mutlu etti. İTÜ Kariyer ve Staj Merkezi'ne ve etkinlikte bizimle buluşan herkese teşekkür ediyoruz. Geleceğin liderlerini desteklemek ve onlarla birlikte yeni başarılara imza atmak bizim için büyük bir onur.

İTÜ Kariyer Zirvesi

Marmara Kariyer Fuarı'nda Yeteneklerle Buluştuk: "Yetenek Her Yerde"

Kocaeli Üniversitesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen Marmara Kariyer Fuarı, "Yetenek Her Yerde" sloganı altında Türkiye'nin dört bir yanından yetenekli öğrencileri ve mezunları bir araya getirdi. Biz, TORK olarak, bu önemli etkinlikte yer almak ve geleceğin profesyonelleriyle tanışmak için sabırsızlanıyorduk. Geçtiğimiz yıl destek verdiğimiz KOUSPACE Uzay ve Havacılık Topluluğu ile bir araya gelerek projelerini yakından inceleme şansını değerlendirdik. 26-27 Şubat tarihlerinde gerçekleşen fuar, öğrenciler ve mezunlar için iş ve staj olanaklarımızı tanıttığımız, kariyer yollarında onlara rehberlik etme imkânı sunduğumuz bir platform oldu. Genç yeteneklerin kariyer yolculuklarında onlara destek olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

 Marmara Kariyer Fuarı