loader image
SAHA EXPO 2022 Savunma Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarındayız!
  • 09 Oct 2022

SAHA EXPO 2022 Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı; Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ve diğer sivil ve askeri kamu kurumlarının katılım ve destekleriyle düzenlenmektedir. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük sanayi kümelerinden olan SAHA İstanbul tarafından organize edilmektedir. Toplamda 876 firma ve 24 üniversitenin katılımı ile yerli üretimin gücünün sergilendiği uluslararası bir fuardır. Savunma, havacılık, denizcilik ve uzay sanayi gibi stratejik öneme sahip ve yüksek teknolojiyle üretilmiş birçok ürün fuarda yer alacaktır.

Türkiye’nin önde gelen dev savunma sanayi firmaları, kobiler, üniversiteler, tedarikçiler gibi savunma, havacılık ve uzay sanayisinden birçok paydaşın bir araya geleceği fuar, katılımcılarına ve ziyaretçilerine önemli iş birliği fırsatları sunacaktır.

Smstork SAHA EXPO 2022 Fuarı

Bu sene yine İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar 25-28 Ekim tarihlerinde kapılarını açacaktır. Fiziksel fuara ek olarak olarak ilk defa geçen sene yapılan sanal fuar bu sene de olacaktır. Katılım sağlayamayacak ziyaretçiler çevrimiçi olarak da fuarı 1 Şubat 2023 tarihine kadar ziyaret edebilme fırsatı bulacaklar. Ürünleri görüp, canlı toplantılar düzenleyebilecekler.

İlk kurulduğundan itibaren katılımcısı olduğumuz SAHA EXPO fuarında bu sene de stantlı katılım ile yer alacağız. Savunma, denizcilik, havacılık ve uzay sektörlerine yönelik geliştirdiğimiz solenoid vanalarımız, kriyojenik solenoid vanalar, glob vanalar, kriyojenik glob vanalarımız ve küresel vanalarımız standımızda sergileyeceğimiz ürünler arasında olacaktır. Tork olarak standart ürün grubumuza ek olarak müşteri ihtiyaçlarını geliştirecek mühendislik çözümleri de üretmekteyiz. Bu anlamda müşterimizin sorununa yönelik ürün geliştirebiliyoruz. Tüm bu süreçleri ve ürünlerimizi görmek için SAHA EXPO 2022 fuarında yer alacağız. Yerli üretim ürünlerimiz ile Türk sanayisinin gücünü göstereceğiz.

SAHA EXPO Fuarı da özellikle savunma gibi stratejik bir konuda uluslararası bir fuar olması yönünden önem veriyoruz. Fuarın sunduğu B2B portal ile toplantı ayarlamak istediğimiz firmalarla gerek çevrim içi gerek fiziksel olarak toplantı ayarlayıp, bağlantılar sağlayabiliyoruz.

Bu yıl Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ve Savunma Bakanlığı katılım ve destekleriyle düzenlenen SAHA EXPO 2022 fuarı yine birçok farklı ülkeden 1000’e yakın firmaya ev sahipliği yapacak. Yerli üretimdeki potansiyel gücü ve artışı sergilemiş olacak.