loader image
Multiturn Elektrik AKtüatörümü IF Design Tasarım Ödülünü Kazandı
  • 28 Apr 2023

TMEA Multiturn Aktüatör tasarımımız dünyanın en prestijli tasarım ödülü olan IF Design Award ‘ı kazandı. Tüm SMS-TORK ekibini kutluyoruz.

133 uzman profesyonelden oluşan uluslararası jüri, 56 ülkeden 11.000’den fazla başvuruyu 2 aşamalı olarak değerlendirdi. Jüri başvuruları “fikir”, “form”, “işlev”, “farklılaşma” ve “etki” alt başlıkları altında puanladı ve TMEA Multiturn Aktüatör tasarımımız “Industry” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Hannover merkezli iF International Forum Design GmbH, dünyanın en eski bağımsız tasarım organizasyonu olan iF DESIGN AWARD'ı her yıl düzenleniyor. İlgili sayfa linki için tıklayabilirsiniz. https://ifdesign.com/en/winner-ranking/project/tmea/553057

iF DESIGN AWARD Hakkında


1954 yılından beri iF DESIGN AWARD, olağanüstü tasarım için bir kalite mührü olarak tanınmaktadır. iF logosunun marka etiketi, üstün tasarım hizmetleri ile dünyaca bilinmektedir ve iF DESIGN AWARD dünyadaki en önemli tasarım ödüllerinden biridir. Başvurular aşağıdaki disiplinler arasından ödüllendirilmektedir: Ürün tasarımı, ambalaj tasarımı, iletişim ve hizmet tasarımı, mimari ve iç tasarımın yanı sıra kullanıcı deneyimi (UX) ve kullanıcı arayüzü (UI) ile profesyonel konsept tasarımı. Ödül alan tüm başvurular, içinde ve iF Design Websitesi www.ifdesign.com'da yayınlanmaktadır.