loader image
Mayıs Ayında Uluslararası Fuar Maratonundaydık
  • 13 Jun 2024

Mayıs ayı, şirketimiz için oldukça hareketli geçti. Dört farklı ülkede düzenlenen dört prestijli fuara katılarak, sektördeki en son yenilikleri ve teknolojileri keşfetme fırsatı bulduk. İşte bu ay katıldığımız fuarların detayları:

Maden Türkiye

2-5 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleşen Maden Türkiye Fuarı’nda 710 firma ve firma temsilciliği ile birlikte sektörün önde gelen isimler ve yenilikçi markalar buluştu. 22.092 ziyaretçiyi ağırlayan fuarda, sektöre özel ürünleriyle yer alan markamız ziyaretçileriyle sektöre ait özel çözümleri ve deneyimleri paylaşma imkanı bulduk.

IFAT Fuarı - Almanya

Bu yıl 22. kez kapılarını açan Almanya Münih'te düzenlenen IFAT Münih, 60'tan fazla ülkeden 3.000'den fazla katılımcıyı ve 140.000'den fazla ziyaretçiyi ağırladığı, "Su, Kanalizasyon, Atık ve Hammadde Yönetimi" alanında dünyanın önde gelen fuarı olan IFAT 2024'de, sergilediğimiz elektrikli aktüatörlü vana, pnömatik vana, solenoid valfler ve bıçaklı vanaları ile tüm dünyadan gelen ziyaretçiler ile buluştuk. Aynı zamanda sektördeki diğer lider firmalarla bir araya gelerek iş birliği olanaklarını değerlendirdik.

IVS Fuarı - İtalya

15-16 Mayıs tarihlerinde İtalya'nın Bergamo kentinde gerçekleştirilen IVS (Industrial Valve Summit) fuarına katıldık. Endüstriyel vana teknolojileri üzerine odaklanan bu etkinlik, sektörün en önemli buluşma noktalarından biridir. Burada, endüstriyel vana teknolojilerindeki yenilikleri ve gelecekteki trendleri yakından inceleyerek, bilgi ve deneyim paylaşımında bulunduk.

Mayıs Ayında Uluslararası Katıldığımız Fuarlar

Chemuk Fuarı - İngiltere

Aynı tarihlerde, yani 15-16 Mayıs'ta, İngiltere'nin Birmingham kentinde düzenlenen Chemuk fuarına da katılım sağladık. Kimya endüstrisi için önemli bir etkinlik olan Chemuk, sektördeki yeniliklerin sergilendiği ve profesyonellerin bir araya geldiği bir platformdur. Bu fuarda, kimya sektöründeki en son ürün ve hizmetleri inceleyerek, yeni iş bağlantıları kurduk ve sektördeki pozisyonumuzu güçlendirdik.

Mayıs ayında katıldığı bu dört önemli fuar ile global pazardaki yerini güçlendirmeyi ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye devam ettik. Bu tür uluslararası platformlarda aktif olarak yer almamızın yanı sıra Türkiye’de de sektörün öncü firması olma konumumuzu pekiştirecek birçok projelerde yer almaya devam edeceğiz.