loader image
Kocaeli Valisi Sayın Seddar YAVUZ, TORK Fabrikamızı Ziyaret Etti
  • 15 Feb 2024

Kocaeli Valisi Sayın Seddar YAVUZ, Kocaeli İMES’de bulunan TORK fabrikamızı ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyaret sırasında çeşitli notlar alarak çalışmalarımız hakkında bilgi edinen Sayın Vali, fabrikamızın üretim süreçlerini yakından inceledi.

Kocaeli Valisi Sayın Seddar YAVUZ, TORK Fabrikamızı Ziyaret Etti

Yönetim kurulu başkanımız Sayın Enver KAYA ile bir araya gelen Sayın Vali YAVUZ, fabrikamızın önemli başarıları ve katkıları hakkında detaylı bilgi aldı. Ziyareti sırasında, üretim tesisimizin teknolojik alt yapısı ve istihdam sağladığı bölge ekonomisine katkıları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Sayın Vali, ziyaretin sonunda yaptığı açıklamada, "Alın ve akıl teri döken herkese çok teşekkür ediyoruz" diyerek tüm birimlerdeki çalışma arkadaşlarımızı tebrik etti.

Yönetim kurulu başkanımız Sayın Enver KAYA ise, "Sayın Valimizin fabrikamızın başarılarına gösterdiği ilgi, bize motivasyon kaynağı oluyor. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, ilimizdeki sanayi ve istihdam alanındaki çalışmalarımıza verdikleri destekten dolayı minnettarlığımızı ifade ediyoruz" şeklinde konuştu.