loader image
Adıpec 2022 Fuarı'nda Yer Aldık
  • 18 Nov 2022

31 Ekim-3 Kasım tarihlerinde Abu Dabi’de düzenlenen Adıpec Fuarı’ndaydık.

Dünyanın en büyük ve en etkili yıllık enerji endüstrisi profesyonelleri toplantısı olan ADIPEC, her yıl Abu Dabi Ulusal Petrol Şirketi'nin (ADNOC) ev sahipliğinde enerjinin güvenli, uygun fiyatlı ve sürdürülebilir olduğu kolektif bir gelecekte kritik zorlukları ve fırsatları ele alıyor.

ADIPEC, dünyaca ünlü Stratejik Konferans Programı aracılığıyla 1.500'den fazla küresel politika yapıcıyı, CEO'yu, yenilikçiyi ve endüstri uzmanını, enerji geçişinin gerçeklerine endüstrinin tepkisini şekillendiren fikirler ve çözümler geliştirmek için bir araya getiriyor.

Bu arada, ADIPEC fuarı, 164 ülkeden 160.000'den fazla enerji profesyonelinin işbirliği yapabileceği, ortaklıklar kurabileceği ve karbondan arındırılmış bir geleceğin gerçek değerini ortaya çıkaran en son yenilikler, teknolojiler ve çözümlerle ilişki kurabileceği bir platform sunuyor.

Dünyanın her yerinden katılımcıların ve ziyaretçilerin geldiği fuarda bu sene ilk defa biz de standımızla yer aldık. Varnasan markamız ile ürettiğimiz API belgeli küresel vanalarımızı, doğal gaz ve enerji sektörüne özel küresel vanalar ve solenoid vanalarımız ile yer aldık.