İK
SMS TORK, TORK markası ile endüstriyel alanda kullanılan; Aktüatörler ve Aksesuarları, Aktüatörlü Vanalar, Solenoid Vanalar, Doğalgaz Regülatör, Filtre, GazAalarm Cihazı, Bobin ve Pnömatik Glob Vana üreticisidir. 35 yıllık geçmişi ile 87 farklı ülkede tüm sektörlerden birçok müşterileri ve tedarikçisi olan; üretim, arge ve satış yapan bir sanayi şirketidir.
 
2017 yılının ikinci çeyreğinde SMS-TORK grup şirketine katılan VARNASAN Vana Sanayi A.Ş, Varnasan markası ile paslanmaz çelik ve karbon çelik, iki yollu, üç yollu, dört yollu küresel vanalar, monoblok vanalar, akış göstergeleri, emniyet ventilleri, globe vanalar, kelebek vanalar, çek valfler üretimi yapmaktadır. 35 yıldır endüstriyel sanayi şirketlerimize ürettiği ürünleri ile hizmet vermektedir.
 
Fabrikalarımız Dilovası İMES Organize Sanayi Bölgesindeki kendi tesislerinde üretim yapmaktadır.
 
Ayrıca  SMS TORK, otomasyon konusunda da uzun yıllar hizmet vermektedir.
Ölçü kontrol cihazları ( debi – basınç – seviye - sıcaklık - pH Analiz cihazları  ) konusunda temsilcisi olduğumuz firmalardan ithalat yapıp, otomasyon ve endüstriyel kontrol alanında Merkez ofisimiz Dudullu-Ümraniye'de faaliyet göstermektedir.

Uluslararası marka olmaya çalışan bir yerli üretici kurumsal aile şirketiyiz. Akışkanları “sensörlerle” değişkenliklerini ölçer, “kontrol panelleri- bilgisayar” ile istenen değere ayarlar ve son kontrol elemanları olan  “endüstriyel kontrol vanalarını” on-off veya oransal kontrol ederek proses otomasyonu yaparız. Gelin hep beraber bu hikayemizi gerçekleştirelim. Ülkemizden çıkan markamızı yukarılara taşıyalım.  Bu rüyamızı gerçekleştirmemize sizler de katkı sunun.

Nasıl ekip üyeleri arıyoruz?

Yeniliğe açık, araştırmacı ruhlu, sistemli çalışmayı seven, kariyerinde yükselmek isteyen, ülkemizin dünyada yeni global markalar yaratması hayalleri olan, ben değil biz merkezli anlayışa sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Eğer siz “Ben de varım” diyorsanız… Gelin.. Görüşelim. Takım olalım.

1.         Şirketimizde çalışmak için ik@smstork.com  adresine e-mail ile Cv’ nizi gönderebilirsiniz.

2.         Kariyer.net şifrenizle, kariyer nete giriş yaparak tüm açık pozisyonlarımızı görebilir ve
             başvuruda bulunabilirsiniz.
             .
3.         Şirketlerimizde staj yapmak için firmamıza e-maille aşağıdaki linkteki formu doldurarak
             başvurabilirsiniz. Staj Başvuru Formu için Tıklayın

 İNSAN KAYNAKLARI BAŞVURU FORMU
Başvuru Türü
:
Adınız
:
Soyadınız
:
E-mail Adresi
:
Doğum Tarihiniz
:
Doğum Yeri
:
Telefon Numaranız
:
Medeni Durumunuz
:
Adresiniz
:
Cinsiyetiniz
:
Erkek
Bayan
Cv´niz
:
Gözat
Güvenlik Kodu
:
  Güvenlik Kodu

TEKLİF İSTE

Teklif Formu

Lütfen Yandaki Formu Eksiksiz Doldurun...

Talep Edilen Ürün Adı/ Seri Numarası
Adı Soyadı
Telefon
E-Mail
Vergi Dairesi
Vergi Numarası
Firma Adı
Nerede Kullanacaksınız
Şehir
Adres