HABERLER

TORK ALTIN BAYKUŞ ÖDÜLÜNÜ KAPTI
TORK Altın Baykuş Ödülünü Kaptı

 
TORK Endüstriyel Kontrol Vanaları markamız,  2016 ALTIN BAYKUŞ ÖDÜLÜ YARIŞMASINDA B2B Stratejik Pazarlama Tuali projesiyle birçok ünlü markayı geride bırakarak Altın Baykuş ödülünü aldı.

TORK, pazarlama alanında yaptığı yenilikler ve başarılı araştırmalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. TORK, Türkiye araştırma sektöründe en prestijli ödül olarak görülen ve Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından, başarılı araştırma projelerini ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Baykuş Ödülleri’nde “Altın Baykuş” ödülünün sahibi oldu.

 9-10 Ağustos tarihleri arasında TÜAD Başkanı Gfk Özel Araştırmalar Genel Müdürü Fulya Durmuş başkanlığında InterContinental İstanbul’da toplanan Baykuş jürisi değerlendirme sürecini tamamladı. Bu yıl dördüncüsünün düzenlendiği ödül töreni araştırma, araştırma veren, reklam, reklamveren ve medya, pazarlama, akademi ve iletişim camiasının seçkin isimlerini Four Seasons’da buluşturdu.  

Toplamda 9 kategori ve 104 projenin yarıştığı Baykuş Ödülleri’nde bu yıl 12 Bronz, 9 Gümüş ve 13 Altın ödül sahipleri ile buluştu. TORK, sektör dinamiklerini anlayan araştırmaları kapsayan “Meraklı” kategorisinde “B2B Stratejik Pazarlama Tuali” projesiyle Altın Baykuş’u almaya hak kazandı.

TORK Genel Müdürü Enver Kaya, konuyla ilgili şunları söyledi:

“TORK marka ürünlerimiz yerli üretim olup İMES OSB Kocaeli fabrikamızda üretilmektedir. Markamız B2B müşteri gruplarında daha verimli müşteri takip ve yönetimi için 2016 yılında çalışma başlatmış ve elde ettiği bilgileri satış pazarlama departmanını daha aktif ve verimli kullanmayı amaçlamıştır. Yerli bir marka olarak bu başarıyı siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmete çevirme yönünde kullanacak ve sizlerin her türlü teknik problemlerinizde yanınızda olacağız. Bu kararlılığımızı ve sevincimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.”

SMS TORK Otomasyon Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti  , %100 yerli olarak ürettiği TORK markasıyla sanayicimizin hizmetine sunduğu Pnömatik Aktüatör, Elektrikli Aktüatör,  Solenoid Vana, Power Patlaç Valf, Pnömatik Pistonlu Globe Vana, Pinch Vana, Limit Switch Box, Doğalgaz Regülatör, Doğalgaz Filtre, Shut Off Regülatör, Gaz Alarm Cihazı ürünlerini; kendi AR-GE biriminde projelendirip geliştirmiş ve bu ürünleri ülkemizde iç pazara hitap ettiği gibi yurt dışındaki pazarlara da 87 ülkeye ihraç  etmektedir.

TEKLİF İSTE

Teklif Formu

Lütfen Yandaki Formu Eksiksiz Doldurun...

Talep Edilen Ürün Adı/ Seri Numarası
Adı Soyadı
Telefon
E-Mail
Vergi Dairesi
Vergi Numarası
Firma Adı
Nerede Kullanacaksınız
Şehir
Adres