DÜNYANIN EN ÖNEMLİ ATIK SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ FUARI IFAT 2018’DEYİZ
Dünyanın En Önemli Atık Su Arıtma Teknolojileri Fuarı IFAT 2018’deyiz

Dünyanın En Önemli Atık Su Arıtma Teknolojileri Fuarı IFAT 2018’deyiz!

14-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Almanya'da düzenlenen dünyanın en önemli atık su arıtma teknolojiler fuarı olan IFAT 2018'de standımızla yer aldık. 

Su ve Çevre Dergisi'nde yayınlanan Satış ve Pazarlama Müdürümüz Ömer Kaya'nın IFAT Fuarı ile ilgili görüşlerine aşağıdaki makaleden ulaşabilirsiniz.
 

“Endüstri 4.0...”

“IFAT’a bu sene 5. kez katıldık. Bu fuar sayesinde dünyanın dört bir yanından gelen firmalarla tanışma fırsatı buluyoruz. Dolayısıyla IFAT’a düzenli olarak katılıyoruz. Fuar’da arıtma sistemlerinde kullanılan pnömatik ve elektrik aktuatorlü kelebek ve küresel vanalarımızı, bunun yanında NSF (içme suyunda kullanıma uygunluk) belgeli solenoid vanalarımızı sergiledik. NSF belgeli solenoid vanalarımız özellikle ilgi çekti. Bu belge sayesinde solenoid vanalar içme suyu uygulamalarında insan sağlığına bir tehdit oluşturmadan kullanılabiliyor. Bunun yanında pnömatik ve elektrik aktuatorlü vana çözümlerimize ziyaretçilerimizin ilgisi büyüktü. Fuar’da 2017 senesinde bünyemize kattığımız VARNASAN firmasında ürettiğimiz küresel vanaları da sergiledik. Varnasan ürünleri, ilgi çeken ürünlerimiz arasındaydı. IFAT arıtma sektörü ile ilgili çok başarılı bir organizasyon. Dünyanın birçok ülkesinden ilgili insanların ziyaret ettiği bir fuar. Öyle ki Güney Amerika’dan Japonya’ya kadar çok çeşitli ülkelerden ziyaretçilerimiz oldu. Bu nedenle IFAT bizler için uluslararası arenada ürünlerimizi potansiyel müşteriler ile tanıştırmak için çok güzel bir fırsat. Bunun yanı sıra bu sene ülkemizden çok sayıda firmayı da fuarda katılımcı olarak görmek gerçekten gurur verici. Bu sayede ülkemizin de reklamını endüstriyel alanda dünya ülkelerine yapmış oluyoruz. Firma olarak 87 ülkeye ihracat yapıyoruz. Bu ülkeler ile olan iletişimimizde bu ve diğer katıldığımız fuarların ciddi katkısı oldu...”

“Fuarda dikkatimi çeken ilk konu, Endüstri 4.0 ile ilgili çalışmaların arıtma sektörüne de sıçramış olmasıydı. Bu, gelecekte sektörde de otomasyon teknolojilerinin artacağının sinyalini bize veriyor. Bu da bizim iş alanımızla ile ilgili taleplerin artacağına yönelik bir işaret. Dolayısıyla ürünlerimizi yeni gelişen trendlere uygun hale getirip, çağın gerisinde kalmamak bizler için çok önemli. Aynı zamanda bu değişimi bir fırsata çevirerek öncü teknolojileri üretmemiz, sektöre farklılık getirmek, bu alandaki ivmemizi artırıp, öncelikli tercih edilen firma haline gelebilmemiz için büyük bir şans. Süreci iyi değerlendirmek gerekiyor. Bunun yanında fuarda ağırlıklı olarak Avrupa merkezli firmaların katılımcı olarak yer aldığını görüyoruz. Doğal olarak insan kendi ülkesinden daha fazla firmayı görmeyi arzuluyor. Türk firmalarının bu seneki katılımı geçen senelere göre yüksek, İstanbul Ticaret Odası’nın ve Makine Tanıtım Grubu’nun reklamları da dikkati Türk firmalarına çekmede gerçekten
başarılı. Umarım gelecekte de bu çalışmalar artarak devam eder”.


https://bit.ly/2KlCIUF

TEKLİF İSTE

Teklif Formu

Lütfen Yandaki Formu Eksiksiz Doldurun...

Talep Edilen Ürün Adı/ Seri Numarası
Adı Soyadı
Telefon
E-Mail
Vergi Dairesi
Vergi Numarası
Firma Adı
Nerede Kullanacaksınız
Şehir
Adres